Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart megirni egy...

Mennyi ideig tart megirni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nektek milyen gyorsan sikerült?

Azert kerdezem, mert szeretnek vegre lediplomazni, mar csak a szakdolgozat es az allamvizsga van hatram...de most nezem, hogy normal esetben október 1 a szakdolgozat leadasi hatarideje. Most iden tavasszal is húzódott, remelem most is. Van ra esely, hogy Turizmus-Vendéglátás szakon osszedobok egy szakdolgozatot ilyen rövid időn belul?


2020. szept. 18. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ezen a szakon kb 3 nap alatt meg tudod írni, ha nekifekszel.
2020. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
1 hónap programozás 2 nap doksi készítés.
2020. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát kb. 6 hónap kiemelkedően jóra, 6 hét elfogadhatóra 6 nap valami összegányolt sz*rra amit elfogadnak, ha olyan a konzulensed meg nem olvassák el nagyon.

Amúgy nem igazán állítanak valótlanságot a fentebb válaszolók, elég kemény szekunder szégyen fogott el pár turizmusos szakdolgozat láttán..( Már a cím is helyesírási hibás, undorító CRTL+V-zett oldalnyi méretű képek, stb.)

Viszont ha tudsz írni valami turisztikai jelentőségű területről vagy létesítményről amire nem nagyon van rálátásuk, nem annyira ismert, de elfogadható szakdoga téma, akkor könnyen összedobhatod.

2020. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére arrol a térségrol írok, ahol lakom. Van anyagom is hozzá. Akkor szerintem neki fekszem es megprobalom megirni amilyen hamar csak lehet. Sajnos most inkabb arra megyek, hogy meglegyen a jegy. Szegyellem is magam, de most ugy erzem most vagy soha
2020. szept. 18. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát azt tényleg megírod egy hét alatt simán.

Keresel egy olyan szakdogát ami hasonló témájú (csak másik tájegység pl.) és "ötleteket merítesz" belőle, hogy mit is kéne beletenni meg hogy érdemes felépíteni.

A szakirodalmazás fontos részét simán össze lehet 3-4 forrásból dobni (ha Bsc szakdoga akkor kb. végtelen hasonló szakdogát meg forrást találhatsz ilyesmi témában amiket idézhetsz) a többi 20-at meg megcsinálod úgy, hogy 1-1 mondatot vagy bekezdést kiszedsz belőlük, és máris beírhatod a felhasznált irodalomba.

2020. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ú köszi a tippeket :)
2020. szept. 18. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Én gazdasági elemzést írtam 2-3 hónap alatt, ötösre. Mégis mire kell félév?
2020. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell írni és senki se fogja elolvasni. Az én konzulensem 70 oldal minimumot mondott. Lett 110 + melléklet. Kevesebbre nem fért bele. Szoftvert készítettem, eléggé összetetett volt és mellé az "elméleti" részhez rengeteg szakirodalmat használtam fel. Persze sok kódrészlet és kép is volt a szakdolgozatba. Magát a szoftvert volt idő megcsinálni, azt utána implementálni szöveggé pár nap ... Szerintem kutya se olvasta el. A bírálati kérdések is csak az elejéről vannak. :D :D
2020. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!