Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE Ajtósi Dürer sori...

Az ELTE Ajtósi Dürer sori kollégiuma milyen?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy a milyen ennek a kollégiumnak a felszereltsége, milyenek a szobák, szolgáltatások és a rendezvények, bulik.
2010. aug. 7. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ott laktam, de jártam ott párszor. Eléggé kevesen laknak ott( nem akarok hülyeséget mondani, de sztem max 200-an), a szobák eléggé kicsik, 2 ember van 1-ben, úgy tudom lehet jó kaját kapni a büfében, a bulik is jók szoktak lenni. Viszont a koleszba nehéz bekerülni! Ha most van a koli felvételi akkor a Griffet ajánlom neked, az a legszínvonalasabb!
2010. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen ember vagy. Nekem túl nyugis volt. 165-en laktunk benne, kétfős szobák, a folyosókon mindig síri csönd - kicsit kórház-fíling. Havonta 1 kolibuli van, illetve néha teaház és filmklub. Van konditerem, egész jó büfé (meleg ételek is vannak), és jó helyen van.


Én nem jelentkeztem oda újra, mert pörgősebb helyen szeretnék élni, de aki tanulósabb, nyugisabb, szereti ha békénhagyják, annak ideális.

2010. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egyszer lakhatnék ott...:(
2013. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!