Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem jó a laptopom az egyetemre?

Nem jó a laptopom az egyetemre?

Figyelt kérdés

Harmadéves egyetemista vagyok és sajnos olyan szinten töbkrement a laptopom,hogy nem tudom már magammal vinni az egyetemre. Pénzem nagyon kevés van,kizárt,hogy laptopot tudjak venni fél -1 év spórolás nélkül.:(

Van 2 órám,amire laptoppal ajánlatos járni,illetve az egyikre kell is.

Gyakornokként dolgozom egy cégben ahol kaptam céges laptopot.

Az a kérdésem,hogy azt heti egy napra bevihetem az egyetemre szerintetek?

Jegyzetelni kell benne,illetve egy oldalt használni rajta,amit a tanár mutat.

Köszi!

22F



2020. szept. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezd meg a cégben. Az lenne a legtisztább.
2020. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a céget kell erről megkérdezni. Ha kiderül és nem szóltál nekik, nagyon megütheted a bokád.

Ha sürgősen kell laptop, felveheted a Diákhitel Pluszt, ami kamatmentes, igényléstől számítva 2-3 héten belül megkapod és egy év múlva kell elkezdened törleszteni. Hitelnek hitel, meg kell gondolni kétszer is, hogy igénybe veszed-e vagy sem, de esetedben jó opció.

2020. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valamilyen órára kötelező laptopot vinni. Ha kötelező valamilyen "drága" eszköz, amely nem mondjuk egy müszaki rajzlap vagy müszaki ceruza akkor azt kötelessége az Egyetemnek biztosítania - szólhatsz is az oktatási felelellősnek ez ügyben. Ez olyan, mintha nekem Robotprogramozásra be kell vinnem egy 50 millió forintos Robotot, mert anélkül bukta van. :D
2020. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"Hitelnek hitel, meg kell gondolni kétszer is, hogy igénybe veszed-e vagy sem, de esetedben jó opció."


A Diákhitel plusz egy remek döntés amúgy még annak is akinek nincs szüksége rá, hiszen ez 100%-ban KAMATMENTES! Ugyannyit kell visszafizetned, mint amennyit felvettél. Én is felvettem és férelraktam. Ha szükségem lesz rá tudok hova nyúlni, ha nincs rá szükségem 1 év múlva visszafizetem az egészet egybe. Ennyi.

2020. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk (ELTE) van rendkívüli szoctám is, esetleg nézd meg lehet simán megtámogatja az egyetem. Amúgy meg ha amúgy is home office-ban használod a céges laptopot akkor szerintem egyáltalán nem gáz ha van rajta pár sulis jegyzet is.
2020. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
3: Ez így általánosságban nem igaz. A 40.000-es fonendoszkópot is magunknak kell venni belgyógyászat gyakorlatra orvosin.
2020. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Ez így nem igaz, ugyanis fonendoszkópot tudsz venni 10k-ért is. Meg 3ezerért is, ha főleg csak a nyakadba akasztva lesz.
2020. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De neki olyan kell amivel villoghat na😂
2022. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!