Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgyból a "legkönny...

Melyik tantárgyból a "legkönnyebb" emelteznie egy olyan embernek aki a reál és humán tantárgyakat is szereti (és jó is benne) ?

Figyelt kérdés
Emelt érettségi

2020. okt. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reál matek vagy fizika, humán egyértelműen töri.
2020. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
matek, fizika - magyar (egyértelműen) De leginkább azokból, amelyek Téged legjobban érdekelnek.
2020. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magyar és infó fakton vagyok. Viszont a magyart nagyon nehéznek találom. Infóból pedig csak közepet szeretném letenni. Szóval mivel a magyar nem fog menni ezért most kétségbe estem picit, hogy miből legyen az emeltem.
2020. okt. 4. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Biosz, töri. Bar nem tudom beleelni magam mert mindig is ruhelltem a matekot, fizikat. Igy a kettes valaszolo kommentjeben nem tudom mennyi igaszsag van.
2020. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A magyar pont nagyon nehéz, sokszor még a tanárok is azt mondják, hogy ne, még annak is aki igen jó magyarból. Aki szerint a magyar könnyű az nézzen csak meg egy magyar érettségit emelten, és próbálja meg kitölteni.

Szerintem talán történelemből a legkönnyebb.

2020. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar és biosz a legnehezebb, nem tudom, miért irtátok könnyűnek. A kémia és a töri követelmény van a legpontosabban megfogalmazva, azokból könyebb célirányosan felkészülni. Amúgy szerintem infóból kéne emeltezned, nem sokkal nehezebb, mint a közép
2020. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Földrajzból.
nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!