Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vagyonőrire jogosít? Sziaszto...

ADDCVP kérdése:

Vagyonőrire jogosít? Sziasztok! 2019-ben érettségiztem szakgimnáziumban ahol rendészet szakon voltam. Érettségiztem Rendészet ismeretből és az érettségimben záradékként a következő van:

Figyelt kérdés

"Jelen érettségi bizonyítvány szakmai érettségi végzettséget tanúsít, továbbá 5259 FEOR számú egyéb személy-és vagyonvédelmi foglalkozású (személy és vagyonőr, segédfelügyelő) munkakör betöltésére képesít."


A kérdésem az, hogy ez jogosít-e engem vagyonőri kiváltására? Ezt a segédfelügyelő részt nem nagyon értem. ha valaki elmagyarázná nekem, hogy ezzel mit lehetne kezdeni nagyon hálás lennék.



2020. okt. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha
2020. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen érettségi bizonyítvány szakmai érettségi végzettséget tanúsít, továbbá 5259 FEOR számú egyéb személy-és vagyonvédelmi foglalkozású (személy és vagyonőr, segédfelügyelő) munkakör betöltésére képesít."


Igen fel jogosít rá. Így neked már nem kell külön le vizsgáznod személy és vagyonvédelemből. Már csak ki kell váltanod a személy és vagyonvédelmi igazolványt. Aztán hogy különbözeti vizsgával mi van azt már nem tudom, de gondolom azt se kell meg csinálnod. Remélem hogy tudtam segíteni.

Ha el fogatsz egy jó tanácsot akkor ne helyezkedjél el a személy és vagyonvédelemben. Katasztrófa az egész!

Nem vagy rendesen bejelentve, a szabadság és táppénz nincsen ki fizetve, a túlórákat se akarják sok helyen ki fizetni és havi szinten 240 óra a minimum amit le kell dolgozni.

2020. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!