Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Három hónap alatt fel lehet...

Három hónap alatt fel lehet készülni emelt informatikára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg dolgozok, emellett nehezen fér bele, nem valami intenzív így a tanulás, mert nem fog sokszor az agyam már munka után.

Májusban szeretnék érettségizni és előreláthatólag kb január-februárig dolgoznék, utána teljesen a tanulásra koncentrálnék.

Ennyi idő alatt fel lehet rá készülni?

Nézegetem a sorokat mostanában is, mindenből van alapszintű tudásom.

A word/html/ppt szerintem könnyen meglenne, azt elég sokat használtam.

Excel és Accesst nézegettem, ott is van egy kis tudásom, amire lehet építeni, nem teljesen nulláról indulok, de az Accesst nehezebbnek érzem az Excelnél.

A programozásban is kevéske tapasztalatom van, a file beolvasásig mindenképpen megtudom csinálni most is, de a többi feladatnál biztos elakadnél jelenleg.


Szóval a kérdés továbbra is, kb 3 hónap elég lenne felkészülni? Mit és hogyan kéne gyakorolnom? Csak az érettségi sorokat csináljam minden nap?



2020. okt. 9. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Fel lehet, de ha én újra kezdhetném nem mennék programozónak.
2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem gond, akkor megkérdezhetem, hogy miért?
2020. okt. 11. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne 1-es, pont infó szakra készülök :c
2020. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!