Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. es kémia pótvizsgán mire...

10. es kémia pótvizsgán mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Mindent szeretnék tudni róla, ami hozzá kapcsolódik. Jó lenne, ha olyan is írna, aki érintett vagy már szintén részt vett kémia pótvizsgán.
2010. aug. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra, amit tanultál egész évben. Szerintem a 9.-es anyagot is vágd be, azt is kérdezhetik.
2010. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Hogy megbuksz...

Am nem értem hogy lehet kémiából megbukni. A világ egyik legjobb tantárgya! Én imádtam, kár hogy csak elsőben volt nálunk. Gondolom te is ilyen elvont humán irodalomb**zi vagy. Bocs, de nem bírtam magamban tartani.

2010. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Am minek mentél gimibe, ha ennyire utálsz tanulni? Ha meg szakközepes vagy, akkor meg elég gáz, hogy egyévesből buksz meg.
2010. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletre (egész év anyaga) és kísérletre (ami bemutatható, tehát ami mérgező vagy vesélyes, az nem, max. elmondod mi lenne ha...)
2010. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat...

Azért mentem gimnáziumba, mert szeretnék továbbtanulni, csak nem kémikusnak...-.-"

2010. aug. 11. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha gimibe mentél,akkor ne arra számíts h csak azt kell tanulod ami érdekel!
2011. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#2 ekkora egy balf-sz kommentet még nem olvastam.menny és közösülj a kémiáddal másokat meg hagyd az irodalmukkal dugni úgyis mind az utcán köttök ki.

Uppsz bocs de nem bírtam magamban tartani!

2014. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!