Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem műszaki...

Debreceni Egyetem műszaki menedzser szak?(többi kérdés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A fent említett szak nagyon tetszik,főként azért,mert mind gazdasági mind műszaki dolgokat tanul,és mesterképzésre bármely irányba tovább lehet menni.Nem érzem magam tökéletesnek fizikából,hogy egy rendes mérnöki (gépészmérnöm,villamosmérnök stb..) belekezdjek.De jó tanuló vagyok egy erős gimnáziumba.Főleg a logisztika,valamint az ipari folyamattervezés érdekel,és Debrecenbe van ilyen specializációja ennek a szaknak.

Nem csak a bsc képzést szeretném elvégezni,hanem tovabb szeretnék majd menni műmen. msc-re,vagy valamilyen gazdasági msc-re.

Milyen erősségű az oktatás?Milyenek ez elhelyezkedési lehetőségek?

Miért írják itt olyan sokan hogy büfé szak?A felvi-t,és a profession.hu-t nézve jók a fizetések és a munkáltatók,cégek keresnek ilyen embereket.

Szívesen várom az itt végztettek tapasztalatát is.

Ti választanátok jelenleg ezt a szakot?



2020. okt. 18. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azért írják, hogy büfé szak, mert nem mérnöki, és nem gazdasági. Nekem is az a véleményem, hogy a műszaki menedzser olyan, ami mindenhez ért kicsit, de semmihez sem igazán. Viszont, ha érdekel, és úgy látom, ogy igen, csináld, nem a szak miatt leszel jó, hanem a belefektetett munka és az érdeklődésedtől, ami ahogy látom neked megvan.

Műszaki menedzser, amennyire én tudom, projektek lebonyolításának vezetésére hivatott, tehát elméletileg mély műszaki tudásának nem is kimondottan kell lennie, inkább a különböző szakemberek munkájának összeboronálása a feladata úgy, hogy azért ő sem analfabéta az adott területhez, széles látókörének kell lennie.


Én azt mondom csináld amit szeretnél, és sok sikert!

2020. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!