Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így van reális esélyem bejutni...

Így van reális esélyem bejutni orvosi egyetemre vagy el kell engednem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy négyesre érettségiztem most a vírus idején. Több okból is de főleg a lustaság az oka, amit már nem tudok visszacsinálni sajnos. Az egyik nyelv emeltem én kívül mindegyik négyes lett.

A biológia és kémia emeltem újra fogom csinálni most májusban, ezek remélhetőleg nagyon jól fognak sikerülni.

Ezenkívül van egy felsőfokú nyelvvizsgám. Az évvégi jegyem között szintén található pár négyes a fenti ok miatt szintén.

Mennyire reális így az egyetemre való bekerülés?


2020. okt. 21. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg tudod saccolni a szazalekaidat, akkor felvin szamold ki, kapsz egy becsult erteket. De ez amugy picit lutri, iden felemeltek a jogot is, magasabb volt, mint az orvosi.

Szerintem van eselyed, de en iden nagyot neztem, asszem 472(?) volt a jog, az azert eleg sok a 460-61hez kepest.

2020. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Felejtsd el. Lusta embernek nem való az orvosi. Nemcsak a minimum 9 évnyi hatalmas tananyag miatt nem, hanem mert végzett szakorvosként folyamatosan tovább is kell képezni magad.
2020. okt. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Akartam mondani 2eske. Lusta ember ne lásson el betegeket.
2020. okt. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen jó tanuló vagy igazán megnezhetted volna a követelményeket. Sem az emelt nyelved sem a nyelvvizsidet nem számolják plusznak. 50 a kemiabol 50 a bioszbol. Amúgy ha ennyire jóra számítasz bioszbol meg kemiabol, akkor duplazz, és akkor nem fogják a 4es jegyeidet beleszamolni
2020. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Lusta volt, most látta kárát. Az ember változik, lehet most jött el a fordulópont.

Amúgy simán van esélyed, de szorgalmasan kell tanulni a bioszt és kémiát. Simán összejöhet májusban.

2020. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

A lustasag kapcsan irom, hogy valoban mondhatjuk elhamarkodottan, hogy valaki lusta, es semmi keresnivaloja orvosin, ahol meg pont, hogy az ellenkezoje vezet valamire, de gimiben en is lusta voltam.

Pl szerettem a torit es a magyart, meg a nyelveket, de untam mar a nadorispanos hulyesegeket, es lusta is voltam megtanulni. Az emberben mindig van egy olyan, hogy "ez teljesen felesleges". Es ha valoban az, akkor is meg kell tanulni, csak folotte ulve nem az jut eszedbe.

Engem is lustanak nevezhetett barki, most jogon vagyok egy ideje mar, es igaz, hogy eleg sok, de tanulom, mert erdekel. Lehet az orvosin o is tanulni fogja, mert erdekli, es nem lesz hozza lusta.

Ha megis, kibukik, csok

2020. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehetsz orvos! Amúgy 3 emelt érettségi tárgyat letolt, van egy felsőfokú nyelvvizsgája, és a ganélapátoló megkeseredett kőbányait ivó random Józsik meg lustázzák! Ne hallgass ezekre! Menni fog, nyomasd csak! :)
2020. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Dehogy lesz huzzon el szemet szedni fszomnak se kell ilyen ember orvosnak így is anyi lusta senki va bemész bajod van rávágja biztos dohányzol alkesz vagy gyerekeknél mindenre a fiatalkor a válasz. Kutyának nem kellenek ilyen emberek orvosnak. Ha későn látta be hogy hibázott akkor a munkába is eljathatja majd ezt.
2020. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Ne égesd itt magad.
2020. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt a másik sötét. Ez a komment is mehet a szegénységidbe. Hogy égeted magad anonimba? Van fogalmad róla veterán műtő orvosok hány mű hibát tusolnak el csak mert szegény gyereknek a szüleinek nem volt pénz perenlni meg féltek a további kezeléstől? Személyes tapasztalat. Inkább ugorjál le valahonan sötét emberek se kellenek ide.
2020. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!