Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült ma nektek az...

Hogy sikerült ma nektek az emelt angol?

Figyelt kérdés
Én őszintén nem tudom, hogy nekem hogy sikerült. Szerintem elég nehéz volt, a többihez képest legalábbis. A macskás listening nagyon tetszett 😁 nyávogtak a cicak. De remelem meglesz a 90+%

2020. okt. 22. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Szerintem tobb mint 90% lesz
Tobb mint 80, kevesebb mint 90
Tobb mint 70,kevesebb mint 80
Tobb mint 60,kevesebb mint 70
40-60
40 alatt
11 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát, nagyon remélem hogy több mint 90% lesz... Amikor írtam akkor úgy voltam vele, hogy ah, ez elmegy, nem olyan gáz. De most visszagondolva elég nehéznek tartom az utóbbi érettségikhez képest. Te megnézed a megoldókulcsot? Én nem tudom, hogy meg merem-e. :D
2020. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, igen megneztem ma delutan. Tegnap en nagyon el voltam keseredve, ugy ereztem ez nagyon szivatos volt, es sok kerdes nagyon ketertelmunek tunt. Elvileg 1 hibám biztos van (hajosban az utolsohoz which helyett that-et irtam, vizsgan is e 2 kozott vacillaltam, be is irtam mimd2t, es kihuztam a whichet a vegen igy maradt a that.. :/). Van meg egy-ket kerdes aminel nem emlekszem mit irtam, de remelhetoleg max 2-3 hibam lesz. Level miatt aggodok meg, az ugye nagyon szubjektiv, es izgulok a szóbeli miatt 😁 te megnezted mar?
2020. okt. 23. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki 40% alatt gondolja az se csuggedjen minden rendben lesz, levelen pl sokszor olyanokra is adnak pontot amire nem is gondolnal!
2020. okt. 23. 17:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nekem 97.5% lett, vagyis 97%,holnap szobeli :O nektek?
2020. nov. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!