Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várja még rajtam kívül más...

Várja még rajtam kívül más is,hogy a tavasszal meghirdetett nyelvizsgamentességgel kiadható diplomája megérkezzen?

Figyelt kérdés

Én május vége óta várom,hogy megkaphassam.Kerestem már az iskolát többször is ,de mindig arra hivatkoznak,hogy legyek türelemmel.Kicsit flusztráló már.Van valaki hasonló helyzetben?


Megköszönöm,az építő jellegű és informáló válaszokat.

A negatív kommenteket-pl.miért nem nyelvvizsgáztam ,milyen lusta vagyok,mennyire igazságtalan ez másokkal szemben,akik megküzdöttek érte stb.-kérem mellőzni.


Köszönöm.



2020. okt. 22. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írásban jelezted az igényedet, és azt írásban visszaigazolták?
2020. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Valami adatlapot kellett kitöltenem, és rá 2 hónapra jött az értesítő, hogy mehetek érte.
2020. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kitöltöttem én is diplomaigénylő adatlapot,ahogy a szabályzatban volt,még májusban.Néhány nappal később megnéztem a rendszerben és e-mail-en is jött az értesítés,hogy kiadásra vár.Rendben van,de ennyi ideje vár a kiadásra?
2020. okt. 22. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!