Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nincs sehol infó a mai...

Miért nincs sehol infó a mai (2020.10.22) emelt kémia érettségiről? Mi volt a véleményed, hogy élted meg, mire számítasz? Kíváncsi vagyok :)

Figyelt kérdés
Az eduline mindig kiad interjúKat egy létező/nem létező Dávidkáról/Zsuzsikáról stb., de ez esetben semmi hírt nem közölt.

2020. okt. 23. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem volt róla sehol információ mert nem egy olyan tárgyról beszélünk ami rengeteg embert érdekel. Az én véleményem az, hogy nem volt nagyon nehéz maga a feladatsor de borzasztó sok volt benne a szerves kémia. A számolások egész tűrhetőek voltak bár nekem a májusiak sokkal egyszerűbbnek tűntek. Nagyjából 85%-ra lenne szükségem amit szerintem szóbelivel el is tudok érni. Neked hogy sikerült?
2020. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed! :)

Igaz, lehet ezért 'nem érdekel senki' :/ pedig azért elég sokan voltak termenként érettségizni :O

Szerintem sem volt nehéz a feladatsor, kicsit olyan szóbelis témakörök voltak inkább benne, viszont az egyik számításnál elrontottam sajnos, de talán részpontot adnak? Minden képletet leírtam, ügyeltem az értékes jegyekre, hátha.

Nekem is a 85% lenne az ideális. Én meg pont azt hallottam, hogy ki voltak akadva a májusira, de kinek mi :D

Reméljük, hogy azért 80 alá nem megy majd.

Te se éreztél stresszt? Az előző érettségieimen teljesen kivoltam.

2020. okt. 23. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha észrevetted volna, az egész őszi érettségi egy nagy kussban történik.
2020. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3/3

irreleváns vélemény

2020. okt. 24. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es. nem vélemény, hanem tény. ha megnézed csak az eduline-on sokkal kevesebb cikk jelent meg, mint tavasszal, és ez minden évben így van. ebből lehet következtetni, hogy egy adott tantárgyól sem fognak olyan részletesen belemenni a kielemzésbe, mint amúgy. De legyen 'irreleváns vélemény', nem én szűröm le a rossz következtetést. ;)
2020. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

#3 #5

A kérdező nem általánosságban, hanem az idei őszi kémia emeltről kérdezett:) Ezért irreleváns a hozzászolásod.

Nekem 86% körüli eredményem lehet, legalábbis az alapján, amit a megoldókulcsból ellenőriztem magamnak.

2020. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hozzászólásod*
2020. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
éppen, hogy válasz a kérdésre az, hogy idén ősszel ÁLTALÁNOSSÁGBAN kevesebb szó esett az érettségiről, és ebből kellett volna levonni a következtetést, hogy akkor ez az emelt kémiára is vonatkozik. mert ha általánosságban igaz ez, akkor nem fognak pont egy kémia emeltet kiemelni, és pont belőle Pistikét interjúztatni. A kérdező nem általánosságban kerdezett, de a választ megkapja, ha a nagy egészet nézi.
2020. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%-ra írtam, lehetett volna simán 96% is, az elektrokémiás feladatot a végén elrontottam, amit viszont máskor otthon röhögve megcsinálok! Tehát szerintem ez lényegesen könnyebb volt mint a tavaszi!
2020. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es

Neked már meg is volt az eredményhirdetés? :O Nekem 9-én lesz..

Gratula, azért ez is bőven elég lesz, akárhova is akarsz menni, egyetemen meg már senkit nem érdekel, hogy 91/96% lett, majd felhozod egy 50/50-es szóbelivel ;)

2020. nov. 7. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!