Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem megy az orvosi?

Mi van, ha nem megy az orvosi?

Figyelt kérdés
Meg csak egy picit vagyok lemaradva, de hulla faradt vagyok es legszivesebben egesz nap aludnek. kesobb meg csak nehezebb lesz, fogalmam nincs, hogy fogom birni, vagy birni fogom e egyaltalan... egyebkent nagyon tetszik es semmiert nem csinalnek mast, de mi van, ha hulye vagyok, vagy egyszeruen nincs ekkora hely a fejemben, hogy minden belemenjen??
2020. okt. 28. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz szak, nagyon sok az anyag, küzdeni kell. Ha nem megy akkor vagy csúszol (nincs ezzel baj) vagy kiesel/feladod. De a leírásod alapján erről most nincs szó, csak perpill elfáradtál, kimerültél! Pihensz is azért? Elég alvás, sport, hobbi, család, barátok? Aztán tovább kell nyomni.
2020. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most viszonylag eleget aludtam, de igy sem lettem jobban, mintha kevesebbet aludtam volna...(instant lelkiismeretfurdalas, h azt a +3 orat tanulasra is fordithattam volna...) sport kb 2 hete teljesen kimaradt, baratok is, nincs ido ra, de a heten talan sikerul osszehozni egy talit, de mar a csoportos beszelgetesek folott is teljesen elveszett a kontroll...
2020. okt. 28. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsős vagy? Közeledik a vizsgaidőszak, mi? Nincs semmi baj, ez legtöbbünkkel megesik, én is lemaradok olykor a csoportokban, nincs idő programokat szervezni.

Amikor nagyon besűrösödik a hét, nincs idő mindenre sajnos. Kezdjük azzal, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásod az alvás miatt. Az agynak is kell pihenés, hogy fel tudja dolgozni az információkat, elraktározza és kész legyen újakat befogadni.

Amikor nagyon tele van a fejed, muszáj kiszakadni. Menj el futni, sétáltasd meg a kutyát, stb. Fél óra friss levegő, mozgás, kikapcsolódás. Aztán csinálj otthon egy kávét vagy teát és ülj vissza.

Nem kell ilyenkor nagy baráti találkozókat szervezni. Ugorj le a lakótársaddal/egy haveroddal/tesóddal a legközelebbi cukrászdába egy sütire vagy a boltba valamiért.

Nekem is nehezemre esik ezeket megtenni, elcseszek egy csomó időt a jegyzet fölötti szenvedéssel feleslegesen, helyette már lefuthattam volna ezeket a köröket.

2020. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De masnak is nehez, nem csak nekem? Mert orakon kb. mindenki toppon van, nem nez ki zombinak, tud mindent, ha nem is, erti, csak nem jut eszebe...
2020. okt. 28. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha én sem értem hogy csinálják az emberek. Nyilván vannak akik kiemelkedően okosak, vagy van valami olyan előéletük, hogy jobban átlátják a dolgokat. Van aki meg borzasztó szorgalmas és nem csinál szinte semmit a tanuláson kívül.
2020. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is elsős vagyok, és én is, mondhatom mi is így vagyunk. Mindenki. Mire behozom a molsejt lemaradást, lemaradok kémiából, kémiát visszahozol, lemaradok fizikából és molsejtből megint. Ez van. Mindenki így van vele hidd el. Csak valaki még cseszik rá, és inkább bulizik. Nekem is bűntudatot okoz ha pl megnézek egy filmet, meg nyilván az is elkeserítő amikor a koliban buliznak a szomszédok meg zene szól az utcáról is én meg a molsejt fölött görnyedek hajnalokig. Nem vagy buta, csak nem razódtal még bele. Az is baj, hogy a vírus miatt el vagyunk izolalva, és így nincs semmi lehetőség felsőbbévesekkel beszélgetni. Pedig ezeken ők is átmentek, és mivel felsőbb évesek sikerült is nekik😊✌️
2020. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!