Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai (2020.10.28) infó...

A mai (2020.10.28) infó érettséginél csak én éreztem azt hogy Word, Powerpoint, Excel nagyon egyszerű volt, de az Accessnek a második fele egy picit nehezebb? Pontosabban a legutolsó amikor jelentést kellett csinálni. Nekem sehogy se jött ki...

Figyelt kérdés
Viszont a legelső helyre a dátumot meg tudtam szülni valamint az adott típus alapján is group byoztam, de a countra mindig 238 vagy ilyesmi szám jött ki. Hagytam is a countot es inkább a dátumot irattam ki. Tudom hogy egyáltalán nem tökéletes, de a jelentést megcsináltam. Szerintetek ez hany pont kiesés?

#középszint #informatika #Access #2020 oktober erettsegi
2020. okt. 28. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És ti is nyugodtan osszátok meg a gondolataitokat/gondjaitokat, meg azt is hogy mit csináltatok volna másképpen így utólag.
2020. okt. 28. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreztem, ugyanígy jártam. Én hagytam benn a hibás értékeket, hátha magára a műveletre is adnak pár pontot.
2020. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem is ez a bizonyos jelentéses feladat nem sikerült tökéletesen, sajnos :( a többi feladat szerintem is egyszerübb volt az előző évekhez képest (főleg az excel), meg is lepődtem.

Következő héten derül ki az eredmény, kiváncsi leszek hány százalékot értem el :)

Ti nektek szerintetek hány százalék lesz?

2020. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 110 pont lett. Hát én olyan 115-re számítottam és 118-at akartam eredetileg. De elmegy.
2020. nov. 20. 19:54
 5/5 anonim válasza:
Én sajnos csak 105 pontot értem el az írásbelin. Szóbelivel együtt 89% lett. Nem rossz, bár nem nagyon örülök neki.
2020. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!