Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKTÁV?? Bármilyen tapasztalat...

OKTÁV?? Bármilyen tapasztalat érdekel velük kapcsolatban

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 10:26
 1/3 anonim válasza:
100%

Én nem ajánlom egyáltalán.

Egészségügyi szakmát tanulok ott, benne lesz majdnem 500 e ftban mire megcsinálom, ha sikerül egyáltalán.

Flegma ügyintézők, kérdeznek emailben, válaszolsz, ők szarnak a fejedre, nem írnak vissza, csak akiknek éppen eszükbe jut.

Gyakorlati hely keresésben nem segítenek. A tavaszi online oktatás vége óta nem kaptunk meg egy anyagot sem, nem tudom ki tud annyit lejegyzetelni, főleg anatómiai ábrákkal. Borzasztó. Bánom, hogy beiratkoztam hozzájuk, de már nem merem otthagyni, hogy ne bukjam el a pénzt legalább.

Arról nem is beszélve, hogy megmutatták a beiratkozáson, hogy x meg y, z stb időpontban lesznek a modulzárók, a többi időpontban nem kötelező járni, simán össze lehet egyeztetni a munkával, mégis berakhatnak a tanárok rengeteg kis modulzárót, hogy "könnyebb legyen" majd a "nagy" modulzárón, csak az a baj, hogy nem szólnak róla normális időben, hanem előtte 1 héttel pl :D

Dolgozó emberek járnak ide, de úgy érzem magam, mint az általános iskolában.

2020. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Atyaeg, kitartást neked! Remélem sikerül a vizsga, bár szerintem fog,mert hallottam olyasmit ,hogy ott sikerül minden is :D

Köszi a választ!!:))

2020. nov. 10. 10:29
 3/3 anonim válasza:

Köszi! :)

Na végre valami bíztató :D én eddig nem hallottam ilyesmit erről a suliról sajnos :(

2020. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!