Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom rámnyitott a vécén,...

A tanárom rámnyitott a vécén, hogy nézzek a szemébe legközelebb?

Figyelt kérdés

Ma délután folyamán történt meg velem, hihetetlenül kínos és ciki, egyetemen elmentem vécére és istenemre se tudom miért, de elfelejtettem elforgatni a zárat az ajtón. Lyukas órában történt, meg egy viszonylag eldugottabb mosdóban, de (és most bocsi ha undi leszek) pont akkor nyitott rám az egyik tanárom (lány vagyok és a a szóban forgó tanárom is így természetesen egy nő), amikor hát pont a fenekemet töröltem ki... Azt hittem elsüllyedek szégyenemben.


Nyilván elnézést kért és gyorsan kiment de hát ez így is baromi ciki. Minden héten van vele órám, a nevemet talán nem tudja de arcról természetesen ismer. Azóta ezen kattogok...


22



2020. nov. 6. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le, majd elmúlik ez a ciki érzés 😊
2020. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Te voltál jó helyen. Az ő szituja cikibb, ő érzi magát kínosan.
2020. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Belőled van több száz az egyetemen, hallgató vagy. Belőle csak 1. Nyilván ő ég jobban.
2020. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarni mindenki szokott
2020. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%

Mondjuk az nekem alap dolog hogyha valahova szarni ülök be akkor kétszer is megnézem hogy az ajtó be van e zárva.


De legalább gyorsan menekült a bűzfelhőből? 😀

2020. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is alap dolog, de valamiért elfelejtődött az ajtó bezárás. Eléggé sürgős volt a dolgom, lehet épp emiatt ment ki hirtelen a fejemből.


Rögtön elnézést kért, nem maradt ott mozizni a tanár.

2020. nov. 6. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
ez kamu ki az a hülye aki akkor törli a seggét amikor épp a wc előtt járkál valaki
2020. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. A tanároknak van külön személyzeti wc.
2020. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Nálunk a tanároknak nincs külön személyzeti wc.


Mivel azt gondoltam hogy zárva az ajtó, ezért különösebben nem zavart, hogy valaki közelít az ajtó felé, ültem egyébként a wc-n, úgy töröltem a fenekem.

2020. nov. 8. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen nem kellene olyan nagy dolgot tulajdonítani ennek. Mindenki szokott, még a tanár is. Amúgy 22 évesen én inkább azért szégyenkeznék, hogy nem dolgozok, vagy járok egyetemre, nem azért, mert rám nyitnak szrás közben.
2020. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!