Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógia alapképzésről,á...

Gyógypedagógia alapképzésről,állitólag pszichológia mesterre lehet menni,viszont a pszichológia alapképzésen van anatómia szigorlat,ami a gyógyoeden nincs. Ilyen esetben mi a teendő,illetve, hol tudok érdeklődni?

Figyelt kérdés
#gyógypedagógia #egyetem #mesterképzés #alapképzés

2020. nov. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én gyógypedagógia szakos vagyok. Pszicho szakon valóban lenni szokott anat szigorlat. Annál a Karnál tudsz pontos információkat kérni, ahová szeretnél átjelentkezni. A Tanulmányi osztálynak tudnia kell ezeket. De a felvi.hu is mindig rugalmas, ha írsz nekik emailt, az központi.
2020. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológia szakos vagyok. Biztos vagyok benne, hogy más szakról nem lehet pszichológia mesterre jönni...
2020. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Nekem azt állította a pszichológia oktatóm,hogy lehetséges,hiszen ő gyógypedagógus,és ez után végezte el a pszichot is,bár azt nem tudom,hogy így 2 alapszakja van e
2020. nov. 8. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát valószínűleg 2 alapszakja van :/ annyira részletesen tanulunk és egyedien mindent, hogy egyik másik alapképzés tantervével sem egyezik meg és szerintem ezért nem fogadnak el más alapszakot
2020. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Belinkelem neked az idetartozó oldalt. A felvi szerint is csak a pszichológia alapképzést fogadják el. Viszont szerintem nagyon sokmindent el tudnál fogadtatni alapszakon a tárgyak közül, lehet tudnál végezni korábban, mondjuk 2 év alatt.

2020. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: Rendben,köszi a tájékoztatást!
2020. nov. 8. 18:14
 7/10 A kérdező kommentje:
5:Köszi szépen!
2020. nov. 8. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg egészségpszichológia mesterre lehet menni.
2020. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok a 2,4 és az 5-ös is :D utánanéztem, és elméletileg a 8-asnak igaza van. Próbálj meg egészségpszichológiára felvételizni Debrecenbe, mert ha 30 kreditnyi különböző pszichológiás tárgyad meg van, akkor sikerülhet. Bocsánat, erről a lehetőségről én sem tudtam. A mi tanárainkból indultam ki, akik biztos hogy máshonnan nem néznének senkit jó szemmel.
2020. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hálás vagyok a segítségért!
2020. nov. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!