Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az online...

Az normális, hogy az online oktatás alatt kötelező mennem az iskolába felelni az egyik tantárgyból 20 percre többszőr (középiskolás vagyok, vidékről járok Pestre)?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2020. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, így hogy be kell menni az osztálynak felelnie, nem sok értelme van, hogy át álltunk onlinera.
2020. nov. 10. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A jelenlegi állapotban szerintem egyáltalán nem csinálhatnátok ilyet. Értem én, hogy a tanár arra kíváncsi, hogy mennyit tudtok magatoktól, de előbb azt kéne megtanítania, hogy magaddal baszol ki, hogy végig csalod a digitális oktatást.
2020. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szóljatok az igazgatónak feleltessen otthonról zoom, meet, skype stb. Meg annyi más lehetőség van a számonkérésre nem csak a "hagyományos" dolgok.
2020. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak szakmailag egyik sem megbízható. Úgy puskázik az ember, ahogy nem szégyell.
2020. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Igazából a közlöny még nem jelent meg. Én egyetemre járok, és ettöl fog függeni a vizsgaidőszakunk.
2020. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

A digitális oktatásban a számonkérésekkor a diákok szanaszét puskázták magukat. Tavaly például az exponencilis egyenletek dolgozatot sokan a photomath-el oldották meg. Így én se íratnék dolgozatot online.


Az értelmesebb tanárok eddig már adtak mindenkinek legalább három jegyet amire le lehet zárni a diákokat januárban. Ha a diák bukásra áll és felelni akar akkor bemehet felelni havonta egyszer 20 percre éppúgy mint az 1-8 évfolyam.

Halkan jegyzem meg, hogy az őszi érettségi szóbeli része hagyományosan zajlik. Így nem tartom jogosnak a felháborodásod.

2020. nov. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem teheti meg a tanár! Jelezd a tankeruletnel, ha az igazgató nem tiltja meg neki!!!
2020. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!