Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen támogatás,...

Létezik valamilyen támogatás, kedvezmény laptopra az online oktatás miatt?

Figyelt kérdés
A családban egy laptop van, ami a férjem munkájához szükséges, magával kell vinnie mindennap. Az online oktatás miatt napközben a gyereknek is szüksége lenne egy laptopra odahaza. Ezért kérdezem, hogy a kormány támogatja-e valamilyen formában a laptop vásárlást?

2020. nov. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nwm kell dragan laptopot venni. Olcso hasznalt PC + monitor fele annyibol megvan, jobb helyeken 6 havi garanciat is kapsz ra.
2020. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
(mellekesen kb. 99%-ban biztos vagyok hogy te nem az anyuka vagy, hanem a gamer laptopra vagyakozo gyerek...)
2020. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig én az anyuka vagyok...
2020. nov. 11. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
te nem írtad hol laksz, de nálunk az önkormányzat ad a tanév végéig kölcsön gépet.
2020. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemistaként igényelhettem eszköztámogatási ösztöndíjat (min. 25-max.75ezer), de azt nem tudom, hogy a közoktatásban tanulóknak van-e hasonló lehetőség. Az biztos, hogy figyelni kell az akciókat (leárazások, joy napok, black friday stb.), de szerintem érdemes lehet érdeklődni az iskolánál, hátha ők tudnak segíteni (akár eszközzel is, akár tudnak valami lehetőségről).
2020. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mindenkinek a választ.
2020. nov. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!