Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik legyen a biosz középszi...

Melyik legyen a biosz középszintű érettsigin a projektmunkám?

Figyelt kérdés
A dohányzásról vagy a vérnyomásról írjak? Mind a kettő tetszik de melyikből lehetne többet írni vagy jobban kifejteni?

2020. nov. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Erről egy kicsit lemaradtál. A projektmunkát már rég le kellett volna adnod. És amúgy sem ilyen, pár nap alatt megírós történetet kell érteni projektmunka alatt, hanem mindenki azt választaná...
2020. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pár nap alatt megíros azért szeretnék már most hozzákezdeni. Miért kellett volna leadni? Nekünk a tanárunk a témáját kéri tőlunk és azt mondta majd segít elkezdeni is. Úgyhogy egyáltalán nem futottam ki az időből
2020. nov. 16. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha a vizsgázó a projektmunkát választja, az elkészített munkát legkésőbb az írásbeli

vizsgaidőszak kezdetéig be kell adnia a vizsgabizottságot működtető intézménynek."

forrás: [link]

Ezért mondom, hogy kifutottál az időből. Elég szomorú, hogy ilyen nagy engedményekkel és szabálytalanságokkal élnek az iskolátokban... A projektmunka egy kisebb kísérlet/megfigyelés kell legyen. Tehát a pár nap alatt megírt, wikipédiáról összemásolgatott dohányzásról szóló kiselőadás nem projektmunka... Ez az érettségi, nem általános iskolai felelet.

2020. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3, szerintem a kérdező tavasszal fog érettségizni.


Kérdező, azt leginkább te tudod, meg a szaktanárod, hogy melyikből tudnál többet kihozni. Meg ha jól értelmezem, a projektmunkának valami kísérletnek vagy megfigyelésnek kell lennie. Gondolkodtál azon, hogy melyik témában milyen kísérletet tudnál összerakni, amit középiskolai szinten el is lehet végezni? Vagy sima szakirodalmi áttekintés is lehet projektmunka?

2020. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, elnézést, mivel a kérdező nem tájolta be, én automatikusan az aktuális vizsgaidőszakra gondoltam.
2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!