Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgozat iskolában a jelenlegi...

Dolgozat iskolában a jelenlegi helyzetben lehetsez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye a jelenlegi helyzetben az új törvények úgy szólnak, hogy 9. osztálytól online formában működhet a tanítás.

A tanárunk kitalálta, hogy ha ő dolgozatot akár íratni akkor péntekenként tizesevel behívja a diákokat és az iskolában fogják ezeket megírni.

Na most 10 fővel családi és magán rendezvényeket lehet tartani, de én úgy gondolom hogy a dolgozat írás se nem családi, se nem magán, se nem rendezvény.

A másik mivan akkor ha iskola időben elkap a rendőr az utcán és kiderül hogy 10-es létemre iskolába megyek holott nem mehetnék mert elvileg ezzel a jelenlegi helyzetben törvényi szegek Megbüntet? Haza küld?

Tehát akkor most ezt megteheti a tanár vagy nem?

Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 15. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhivod az osztalyfonokot es az igazgatot es megkerdezed hogy ebben az esetben mit kellene tennetek. Esetleg a szuleid beszelnek a tobbi szulovel hogy kollektiven nem megy be senki es ezt kozlitek is a tanarnovel.
2020. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Elsőnek is. Dolgozatot szétultetve lehet írni. Második meg hogy én kozmetikusnak tanulok és nekem kutya kötelességem bemenni minden gyakorlatra. Ott is kb 10 en vagyunk. Ti azt az egy alkalmat szerintem baj nem lesz belőle, a tanár is nem viccbol hív be titeket ha nem lenne fontos biztos nem.
2020. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Plusz 20 órára ig táncsak hazaersz
2020. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Igen behivhat.

Napkozbe meg odamesz ahova akarsz, nem kerdezi a rendor, attol hogy 9.es vagy.

2020. nov. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tanulsz,nem mindegy,hogy hol írod meg ?

Egy-egy alkalmat kibírsz.

Az már más,hogy sokan bulinak veszik és kipuskáznak mindent a könyvből.

2020. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
A rendőrt pont nem fogja érdekelni, hogy hova mész, de ahogy látom a normális tájékoztatás nálatok is hiányzik. Mert a rendelet értelmében a tanár megteheti, hogy kisebb csoportokban behívja a diákokat dogát írni, felelni. Szóval ha behív, akkor be kell menned. Ilyen szempontból én szerencsésnek érzem magam, mert ha behívna a tanár se mennék be az iskola való hatalmas távolság miatt.
2020. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. nov. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!