Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online órán miket kérdezhet a...

Online órán miket kérdezhet a matek tanár feleltetésnél?

Figyelt kérdés
Függvények témakörből le fog feleltetni, mert nem írtam meg a témazárót. Fogalmam sincs, hogy mire számítsak, mivel nincs nagyon szóbeli része, nincsenek szabályok. Valamint nem vagyok vizuális típus, le kell rajzolnom, hogy tudjam, mi, hogyan helyezkedik el. Ti miket kérdeznétek? Nem nagyon tudom, hogyan készüljek most erre...

2020. nov. 16. 11:10
 1/2 Adrian.Leverkuhn ***** válasza:
100%

Én különböző hozzárendelési szabályokat adnék és kérném, hogy ábrázold négyzetrácsos papíron a függvények grafikonját.

A transzformációkról érdeklődnék, hogy merre tologatod, tükrözöd a függvényeket.


Ezután a függvények jellemzéséről is érdeklődnék (Df, Rf, zérushelyek, monotonitás, szélsőérték, paritás... stb.)


Jó készülést.

2020. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hányadikos vagy?


9. osztályban: Megad egy függvényt, majd ezzel kapcsolatban kérdezi a jellemzőit:

lehető legbővebb értelmezési tartomány, értékkészlet, monotonitás, zérushely, szélsőérték, szélsőérték hely, párosság/páratlanság, ...

2020. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!