Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elítélendő az, hogy online...

Elítélendő az, hogy online ZH-n tulajdonképpen a teljes dolgozatot kipuskáztam?

Figyelt kérdés
De ebből is látszik hogy milyen hatékony a digitális oktatás

2020. nov. 17. 09:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Én gépészmérnöknek tanulok. Hamarosan végzek. Középiskolában a szinte minden tárgyból írtam emlékeztetőket a dolgozatokra. Sosem szerettem azt, ha valamit be kell magolni. Egy matek, fizika gépészeti órára viszont alig kellett készülni. Minden logikus, levezethető. Az alapokat kell csak ismerni.


Gyakran kell itt nálunk beadandó feladatként terveznünk vagy rajzolnunk valamit. Sokan ezt kiadják másnak, hogy csinálja meg. Én is csináltam egy jó párat. Ez is egyfajta puskázás a részükről. Vizsgán nem is mind ment át.

Ha tehetem én is használok segédeszközöket ZH-n és vizsgán, de a legfontosabb, hogy értse az ember, hogy mit csinál. Ha nem tudom a képletet, akkor levezetem.


Bónusz: Egyik tanárunk azt mondja mindig: "Nem baj ha nem megy. Óvodapedagógusnak még mindig el lehet menni!"

És most elnézést kérek az előttem lévő óvodapedagógustól, ha megsértettem.

2020. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy most magamnak csinálok egy tervezési feladatot. 24 oldal, 860 szó. Bármilyen segédletet lehet használni. Bármit! Annyi a lényeg, hogy legyen jó, működjön és bírja el a terheléseket.

Ezt szeretem amikor nem kell bemagolni semmit, csak érteni és tudni, hogy mi miért van. Nem kell itt rizsázni és a szavak számát növelni. Ki nem állhattam amikor írni kellett egy 500 szavas fogalmazást A4-es lapra irodalomból.

2020. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!