Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek be lehet kerülni...

Szerintetek be lehet kerülni így orvosira?

Figyelt kérdés
Harmadjára készültem fel az érettségire, májusban 3 ponttal maradtam le, emiatt újra írtam egy kémiát viszont a szóbelivel lerontottam az egészet így most 414 pontom van. Szerintetek adjam fel az orvosi egyetemet?

2020. nov. 17. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahh! Nagyon sajnálom! így is tök jó pontokat értél el és + hogy nem adtad fel! De ne add fel! okos vagy és be fogsz kerülni! nekem is van ilyen ismerősöm, de neki is azt mondtam hogy ne adja fel! sajnos elég fos az egész felvételi menete, főleg hogy akár egy magyaron is bukhatsz, így főleg! De én hiszek benned, és sok sikert <3
2020. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És ha dupláztatnád? Akkor csak a két emelt számítana.

Egyébként szerintem ne add fel ha ez az álmod! Esetleg keress egy jó magántanárt aki segít a hiányosságokat pótolni :)

2020. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!