Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megy valaki májusban másodszor...

Megy valaki májusban másodszor kémiából és bioszból emeltre?

Figyelt kérdés

Kicsit be vagyok parázva, ez lesz az utolsó próbálkozásom. Nagyon remélem, hogy másodszorra végre összejön, ha nem, akkor gyógyszerész leszek. Az sem rossz szerintem, csak hát fogorvosi a nagy álom. :)


Valakit esetleg érint ez? Akár olyat is, aki októberben volt? Igaz, hogy a járvány miatt ingyenes lett a másodszorra tett emelt is? Mert az 80 rugó lenne, ha jól tudom.



2020. nov. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a korona miatt ha tavasszal érettségiztél, ingyen újrapróbálhatod! Én most voltam bioszból és akkor mondták. Direkt megkérdeztem hogy májusban is érvényes lesz-e mert akkor megyek kémiából és akkor is lehet menni ingyen ismétlőre. Természetesen egy tárgyból csak egyszer :)
2020. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper hír! Köszönöm! 🙂
2020. nov. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!