Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt gyorsan...

Hogy tudnám ezt gyorsan megtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Természetismeretből holnap témazárót írunk, hegységek és keletkezésük-ből. Van vagy 20 hegység, hogy keletkezett, jellemzői, ásványkincse stb. Rendesen szoktam tanulni, de most rengeteg más dolgom volt és kiment a fejemből. Nem szeretnék puskázni, nem is tudok (eddig életemben egyszer puskáztam akkor is lebuktam). Legalább hármast szeretnék, hogy tudnám gyorsan memorizálni az anyagot?


/Nem online/



2020. nov. 18. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt be kell magolni, hogy melyik hegyben milyen ásványkincs van. Talán úgy tudod gyorsítani, ha kitalált hozzá egy mesét. Hogy a kárpátoki vasjeti elment az andokba, réz bányászó törpöt enni. Talán ez segíthet, ha valami random hülye sztorit kitalált hozzá, mert így lesz mihez kötni és holnap is könnyebben emlékszel rá. Ha akarod segítek benne, csak küldd el a jegyzeeted vagy nem tudom. Igazából nem nehéz, megy egyedül is, de azért felajánlom.
2020. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom!
2020. nov. 18. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem meglesz a 3. Sok sikert. Jó tanulást.
2020. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 18. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, nagyjából meg tudtam jegyezni. Ha jó lesz elmegyek tippmixelni🤣
2020. nov. 19. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz volt nagyon?
2020. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!