Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki másoddiplomának végzi el...

Aki másoddiplomának végzi el az orvosit, hogy tudja kivitelezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég ritkán, de elfordul, hogy valaki így végzi el. Aki így dönt és elvégzi, az anyagilag miből finanszírozza? Hitelből? Vagy valahogy a férje/felesége anyagilag besegít, az ő fizetéséből fizetnek egyebeket? Vagy spórol rá éveken keresztül? Vagy az illető milliomos?


És időben hogy oldják meg? Dolgoznak mellette? Akkor hogy van mindenre idő?

Ha gyereke van, akkor arra hogyan szán időt?


Szóval érdekelne, hogy aki orvosit végez de nem első diplomája, és valamiért mégis így dönt, az hogyan tudja ezt kivitelezni?


Komolyan csak azok írjanak, akik ismernek ilyen embert, vagy ők maguk ugyanezt csinálják.

Én nem tervezek jelentkezni, bár elkeserít, hogy teljesen mást tanulok, de egyszerűen csak érdekel, hogy egy ilyen nehéz és drága szaknál ezt hogy tudják megoldani.



2020. nov. 19. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen ismerősöm, de mivel az elsőt költségtérítésen végezte, legalább az nem volt gond. Amúgy nem tudott mellette dolgozni. Gyerek még nem volt. A családja támogatta, de előtte dolgozott pár évet, közben félretett, amennyit tudott.
2020. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt ilyesmi osztálytársam. De ő egy kereskedelem-marketing szakot csinált meg előtte önköltségesen, tehát az orvosit tudta államin csinálni végig. Asszem 1 évet csúszott csak. Ker-mark képzése alatt végig dolgozott, meg otthon lakott, akkor tudott félretenni. Orvosi mellett nem tudott dolgozni, nyáron is kötelező gyakorlatok vannak. Az orvosi alatt végig kolis volt. Ennyit tudok.
2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!