Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért adták ki a diplomákat...

Miért adták ki a diplomákat nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
A legutolsó migráns is beszél már angolul. Egy diplomás ember nem képes megszerezni egy angol középfokú nyelvvizsgát?

2020. nov. 20. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
93%

Látod.

Nekem az a kedvencem, hogy valaki 10 év után kapta kézbe a diplomát ezzel a lehetőséggel és egyből selfiezett vele.

Én ezzel nem selfieznék. Nem is azzal van a baj, hogy később teszi le a nyelvvizsgát, hanem hogy 10 év alatt még mindig nem?!

Egy közép angol az manapság már semmi.

2020. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Éppen ma láttam, hogy az egyik csoporttársam pózolt vele a facebookon. Körülbelül 10 éve végeztünk. Komoly.
2020. nov. 20. 15:54
 3/67 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nekem volt szerencsém, mert kéttannyelvű gimnáziumba jártam, de mi az érettségivel megkaptuk a felsőfokú nyelvvizsgát. Számomra felfoghatatlan, hogy középfokon miért nem lehet megtanulni angolul az alatt az x év alatt, amíg egyetemre jár valaki...
2020. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
6%

3-as, te x év alatt meg tudtál tanulni hegeszteni?

Na, pont úgy nem lehet az angolt sem megtanulni x év alatt.

2020. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség! Meg lehet tanulni.
2020. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
70%

Van ebben némi kis ellentmondás, hogy valaki a meglévő készségeit kamatoztatni megy egy intézménybe, ahol a végén a nem meglévő készségeit követelik, hogy papírt kapjon a meglévő és 3-5 évig csúcsra fejlesztett készségeiről. :D

Másfelől meg egy középfokú az gyakorlatilag mindenkinek letehető, bár egyeseknek csak komoly véráldozatok árán.


De hogy legyen olyan irigy kispályás farok, aki azt sajnálja, hogy egyesek éppen marginálisan jól jártak abban az időszakban, mikor hihettük azt is, hogy megdöglik pár hét múlva mindenki, és emiatt a kormány igyekezett lerázni minden kisebb nyűgöt a válláról, hát ez egyszerűen hihetetlen.

2020. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ha hegeszteni tanultam volna angol helyett a gimnáziumi évek alatt, most abból lenne felsőfokúm. Mi a baj? Irigy vagy?
2020. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
7%

Ahhoz képest, hogy tanult embernek hiszed magad, a lényeget mégsem sikerült megértened.

Nem meglepő, elvégre csak papírod van róla, hogy okos vagy, papírt meg nem nehéz szerezni, ugye...

2020. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
21%
nem tartom kizártnak, hogy kevés volt a diplomás Mo-on és kellett a statiszikához
2020. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Én személyszerint úgy gondolom, hogy egy diplomás ember minimum egy angol középfokú nyelvvizsgával rendelkezzen már 2020-ban. Úgy vélem, hogy ez szégyen a Magyar oktatási rendszerre nézve.
2020. nov. 20. 16:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!