Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van még valaki...

Egyetemisták! Van még valaki akit kirendeltek és még nem kapott határozatot?

Figyelt kérdés
Már tegnap kirendeltek, de a kirendelési határozatot még mindig nem küldték meg 3s ráadásul már holnap mennem kell a szállásra. Van még valaki akinek hasonlóan el vannak maradva a dolgaival?

2020. nov. 22. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem tegnap este értesítettek és ma délután hívtak hogy elvileg kiment az email. De volt olyan is aki estefelé kapott. Hívd fel őket holnap reggel ha esetleg nem kaptad meg még az emailt. Ja és minden emailt nézz meg. Van olyan aki megadta a magánt, mégis egyetemi emailjára jött a határozat...
2020. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem tegnap délben hívtak és ma délután kaptam meg. Nyugi, biztos vasárnap is dolgoznak most.
2020. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akivel beszéltem és rákérdeztem, azt mondta hogy ez nem az ő hatásköre neki csak értesítenie kellett engem a kirendelésről. A határozat meg továbbra sincs sehol. Azt sem tudom mit kéne csinálnom.
2020. nov. 22. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
És busszal mentek?
2020. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint hova?
2020. nov. 22. 16:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek egyébként melyik városba kellett menni?
2020. nov. 22. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nekem a lakóhelyem Önkormányzata hívott fel és oda kell menni is. Gondolom, ott fognak szétosztani, vagyis a határozatban már ez állt. De végülis, hogy városon belül maradunk-e, vagy az egész megyére ez a kormányhivatal intéz azt már nem tudom.
2020. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*nem kormányhivatal, önkormányzat
2020. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!