Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobban törit...

Hogyan tudnék jobban törit tanulni?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes vagyok, a Tanár úr a TZ feladatokat minden alakommal az érettségi gyűjteményből adja fel, de mindegy, hogy sokat tanulok rá vagy szinte semmit, mindig 3-as lesz.

Olyan, mintha nem is abból írnánk, amit tanultunk.

Nem hiszem, hogy ez sok jót jelent az érettségire nézve :/


Amúgy nagyon is érdekel a történelem és a (z írott) szövegértésem is jó, ezért is nem értem, hogy mit rontok el folyton.


Tud valaki adni valami tanácsot, hogy hogyan tudnék "eredményesebben" törit tanulni? Főleg az online suli ideje alatt. Az interneten többnyire hosszú, száraz cikkeket találok, vagy ha videót, az is gyors és száraz.


Ha valaki tud adni valami tippet, akkor előre is nagyon köszönöm! :D



2020. nov. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, próbálj meg nem a legutolsó pillanatban tanulni rá, szedj össze sok anyagot (ha csak 1x is olvasod el odafigyelve már segít). Illetve ha tudod miből lesz tz akkor nézd át azt a könyvet is.

Ha pedig az egész osztálynak problémája van a tanárnak szóljatok neki.

2020. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia. Én az ELTE történész hallgatója vagyok, értelemszerűen emelteztem, szívesen segítek online néha a felkészülésben, természetesen mivel nem magántanár vagyok, ingyen:)
2020. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!