Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik már váltottak, megérte...

Akik már váltottak, megérte az iskolaváltás?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kétszer váltottam. 6. után és 13. után. Szerintem mindkettővel jár jártam. Amikor hatodikos voltam, rengetegen piszkáltak, nem volt egy nyugodt napom se, 13.-nál meg egyszerűen nem találtam meg a számításaim az általam űzött technikusi képzésben.
2020. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer váltottam egy egyetemet, az megérte. Az első egy pénzszívó átverés volt. A másik csak kevésbé átverés. Minden csodaszépen működik szakmailag és anyagilag a váltás ellenére.


Középiskolát is kellett volna váltani egy őrült osztályfőnök miatt, aki minden nap halálra szivatott. Váltottak miatta vagy heten. Ők már akkor sokkal boldogabbak lettek és azóta is boldogabbak nálam. Viszont nekem még mindig rémálmaim vannak.


Viszont túlzásba vinni a váltogatást valószínűleg nem jó ötlet.

2020. nov. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam a 8 osztályost 4 év után, mert nem bírtam a közösséget. Így legalább lettek végre szép emlékeim is az iskolás éveimből, szóval igen, megérte maximálisan. És nem befolyásolta a továbbtanulást sem.
2020. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 általánosba jártam 4 év alatt. Ebből az elsőt és az utolsót szerettem, de sajnos az elsőt bezárták, ott kellett hagyni. Második osztlyba olyan osztályfőnököt kaptam aki széttépte a füzetemet csak azért mert 'biztos nem én írtam a házimat', az össze kedvemet elvette a tanulástól, két hónap után átirattak a szüleim, majd a késöbbiekben igazából inkább költözés játszott szerepet, majd végülis negyedikben találtuk meg azt az álomiskolát ahol 8.-ig szín ötös voltam.


Gimnáziumot sose váltottam, életem legjobb 4 éve volt, imádtam oda járni, majd az egyetemet egy év után abbahagytam, mert nem jött be az angol, egy kínszevedés volt.


Most Angliában élek, és arra gyúrok hogy matekot tanulhassak az egyetemen.


Ha nem érzed jól magad valahol, ne félj váltani, mert az eredményeid mulhatnak rajta.

2020. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!