Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi most egy b jogsi ára...

Mennyi most egy b jogsi ára cakkpakk?

Figyelt kérdés

Csak körülbelüli árat kérdezek

Koszonom a valaszokat! :)



2020. nov. 25. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
200-300 ezer Ft átlagban. Attól függ, mennyire vagy ügyes, lehet ennél több is.
2020. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ossz-vissz 180k volt (webjogsinal csináltam)
2020. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2, mikor?
2020. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia.


Ha átmész mindenből elsőre, akkor olyan 200.000Ft környéke. Legalábbis abból meg kellene, hogy legyen. Én E-learninget csináltam anno KRESZ-ből, az egy picit olcsóbb mint a tantermi. Én 2015-ben kezdtem el év végén, és 2016 májusában már jogsim volt. Tehát kb fél év. Én nekem előzetesen már megvolt az elsősegély "M" kategória végett. (Most már egy ideje "AM" az is.) Nekem kb 140 környéke volt, de persze a KRESZ is és a vezetés is sikerült elsőre. Persze, ennek már több mint 4 éve, lassan 5. Mostanság emelkedtek/emelkednek az árak folyamatosan. De szerintem 200-250 között meg kell, hogy álljon.

2020. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Augusztus végén szereztem meg a jogsimat és összesen 254 ezer ft-ba került. Ahol én csináltam a jogosítványt abban az autósiskolában 218 ezer volt még akkor mindennel együtt az alap ár. De ezzel persze sosem érdemes számolni, mert szinte 100%, hogy pótórákat kell venned, mert vagy nem lesz meg a kötelező km, vagy az oktatód még rád sóz jópár órát, ami ugye nagyban befolyásolja a végső összeget...
2020. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hürkecz Alex válasza:
Szia. Én most tettem le a vizsgákat és nekem 300 000ftbe állt meg 10 plusz órával és 3.-ra mentem át forgalmin.
2020. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én tavaly csináltam 240e Ft volt de úgy hogy az elsősegélyem megvolt az még plusz 26 ezer. 4 plusz órát vettem a forgalmi másodszorra lett meg.
2020. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
300ezer Ft. Másodszor lett meg a forgalmi szóval kétszer is benne van a vizsgadij.
2020. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek szerint jócskán megugrottak 4-5 év alatt az árak. Nem is gondoltam volna. Nekem szerintem max 140 volt. Előzetesen volt már EÜ. vizsgám "M" kategória végett (Most már az is "AM" lett.), és E-Learning-en vizsgáztam, elsőre meglett, csakúgy mint a forgalmi is. Magyarul nem volt plusz "felesleges" kiadásom. Elképesztő. :/ A fizetés meg a kanyarban sem emelkedik. :D Szégyen.
2020. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!