Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudok úgy passzíválni következ...

Tudok úgy passzíválni következő félévet, hogy nem végzem el most a vizsgákat?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy kiiratkozok még a vizsgák előtt, mert nem tetszik a szak és következő évben máshol szeretnék próbálkozni, viszont ebben a covidos időszakban sehol nem találnék munkát (vagy éppen mindegyikhez előzetes gyakorlat kell...), ezért arra gondoltam, hogy ha passzíválnám a következő félévem diákmunkát biztosan találnék és addig a jogviszonyom is megmaradna. Közben pedig nyelvvizsgára készülnék és tennék, hogy még több pontot gyűjtsek. De őszintén nagyon nem tudom,hogy működik mindez. A vizsgákon biztosan buknék, ezért bele sem akartam kezdeni ezekbe.

Tudnátok tanácsot adni nekem? Köszönöm szépen a válaszokat!


(Államilag támogatottról van szó, ha ez számít valamit.)



2020. nov. 29. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2020. nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó ha tudod, hogy legtöbb diákmunkához aktív hallgatói jogviszony kell, szóval ha passziváltatsz, akkor egy csomó munkalehetőségtől elesel.
2020. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben utánanéztem és a TB sem maradna meg, ha passziváltatok. Szerintem mindenképp ki fogok iratkozni és inkább rendes munkát nézek valahol. Szívás az egész.

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld.

2020. nov. 30. 14:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!