Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek szerintetek?

Mitévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés

A párommal idén mindketten Budapestre mentünk volna egyetemre, de engem sajnos nem vettek fel, így itthon maradtam vidéken, itt járok most egyetemre. Ugye most ő is itthon van, de amíg nem volt online oktatás, nem viseltük túl könnyen a "távkapcsolatot", mivel csak hétvégente tudtunk találkozni. Már szeptember óta tervben van, hogy félévkor átjelentkezek Pestre, hogy a tavaszi félévet már én is ott tudjam kezdeni, és együtt lehessünk. Elég biztos vagyok benne, hogyha itt maradnék, a kapcsolatunknak az nagyon rosszat tenne (az eddigiek alapján). Viszont időközben én megszerettem ezt az egyetemet, igaz, nincsenek itt barátaim, meg semmi egyetemi programunk eddig nem volt, de nem feltétlen érzem, hogy el kéne innen jönnöm. A másik dolog, hogy biztonságban érzem magam itthon, nem biztos, hogy még készen állok rá, hogy ennyire távol legyek a családomtól.

Egyébként a BME-GTK-ra szeretnék átmenni, esetleg valakinek van tapasztalata, vélemény a karról?



2020. dec. 1. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mit tegyél.


De azt viszont tudom, hogy egyáltalán nem olyan könnyű egyik egyetemről átvándorolni a másik egyetemre. Nem úgy működik, hogy őszről tavaszra fogod magad és átjelentkezel. Elég macerás procedúra és időben el kell kezdeni.


Ha tetszik a vidéki egyetem, szerintem egy kapcsolat miatt ne hagyd ott!

2020. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő nem tud oda átjelentkezni?
2020. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, mert a szak amire jár az egész országban csak Pesten van egyedül.
2020. dec. 2. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom :( mennyi van köztetek hány km?

Mi Pécs-Bp vagyunk távkapcsolatban 1,5 éve.

2020. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez mi is Pécs-Pest. Tudom, simán a kibírható kategória, de mi rosszul éltük meg, főleg a barátom. Nagyon aggódom, hogy emiatt lenne vége a kapcsolatunknak.
2020. dec. 3. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sem leányálom a masszív 3 óra utazás :(

De nem tudunk egymás nélkül meglenni:)

Amúgy Ő is Pécsi? Milyen időközönként jár haza? Te is jöhetsz egy egy hétvégére hozzá kivesztek egy kecót.Mi is így szoktuk.Na fel a fejjel! Meg kell szokni de ha igazán akarjátok menni fog!! Sok sok türelem és feltétlen bizalom na és persze nagy szerelem-szeretet szükségeltetik!!

2020. dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!