Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanulmányi átlagnak megfelel...

A tanulmányi átlagnak megfelelő kreditindex mit jelent?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben a súlyozott tanulmányi átlagot vagy a halmozottan súlyozott tanulmányi átlagot kell figyelembe venni?

2020. dec. 1. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom, hogy ott van a tag-ek között az ösztöndíj, ezért arra következtetek, hogy arra gondolsz. Az tanulmányi ösztöndíjhoz a korrigált kreditindexet nézik.
2020. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sem a súlyozott, sem a halmozottan súlyozott nem erre való. (előző vagyok), most gondolj bele, hogy a súlyozottat csak a teljesített tárgyaknál nézik, akkor én azt mondom, hogy a félévben teljesítek 3 tárgyat (tudom, hogy rossz példa), és mind ötös, akkor én megkaphatok egy magas összeget, úgy, hogy közben 8 tárgyból megbuktam, ezért használják a korrigált kreditindexet, ami minden tartárgyat a kreditjének megfelelő súlyozással (nem keverendő a súlyozott átlaggal) számítanak be.
2020. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Aztán rájöttem végül mi micsoda, csak még nem voltam benne annyira ebben az egészben, hogy átlássam.
2021. jan. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!