Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetek emelt szintű...

Hogyan tehetek emelt szintű (szintemelő) érettségi vizsgát, ha már van érettségim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy hogyan tehetek emelt szintű (szintemelő) érettségi vizsgát, ha már van érettségim?

Informatikál érettségiztem középszinten, de most szeretnék tenni belőle egy emeltet, viszont nem találom sehol azt, hogy ezt mégis hogyan tehetném meg.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Legkésőbb februás 15-ig tudsz jelentkezni. Ha jól tudom 3 opció közül választhatsz. Tudsz jelentkezni online (ennek a menete részletesen le van írva a tájékoztatóban) vagy esetleg bemehetsz egy kormányhivatalba és ott személyesen illetve egy ismerősöm abba a suliba ment be amelyikről biztosan tudta, hogy szervez emelt érettségit és ott a suliban jelentkezett, viszont ha jól tudom nekik nem kötelező külsősökkel foglalkozni, szóval vagy jó fejek lesznek és elintézik vagy csak simán elküldenek a kormányhivatalba. Amúgy a tájékoztató majd időben fent lesz az Oktatási Hivatal honlapján: [link]
2020. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit több mint 40 ezer forintot is figyel magaddal
2020. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél
2020. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az előző érettségidet 2020 májusban írtad, akkor a 2021 májusi vizsgaidőszakban tárgyanként egyszer ingyenes az érettségi! :)
2020. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!