Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom megtanulni...

Csak én nem tudom megtanulni a magyar történelmet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megtanulni! Meghalok a cringelésben közben. Konkrétan fájdalmas,fájdalmas,hogy mennyi mindent csesztek el vagy nem gondoltak át eléggé.

2020. dec. 11. 12:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10. Cringe az kínost,gázt jelent. A cringelés meg már egy cselekvés. Amiket írtál szavak meg nem igazán stílusom és nyilván olyan lesz a szóhasználatom,hogy igazodjon hozzám.

Ez az Excel-es cucc egész okés.

2020. dec. 15. 13:47
 12/17 anonymousreview60 ***** válasza:

Látom, nem fogod ridoffolni ezt a szokásodat. Baj.

Excel: Legalább ennyivel előrébb van a világ.

2020. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. ROFL😂 Bocs először nem esett le, hogy trollkodsz.
2020. dec. 15. 14:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a kulcsszavakból, a középkort veszítek éppen. Mi az amit ennyire gáznak érzel az akkori történelemben? Csak mert most neked könnyű mondani, hogy milyen rossz döntéseket hoztak, de egyáltalán nem tudod, hogy mért hoztak ilyen döntéseket. Nem tudom, hogy gimnazista, vagy általános iskolás vagy-e, de a szóhasználatból arra tippelnék, hogy általános iskolás. Egyébként én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy úgy fogd fel, mint egy nyomozást. Ki? Mikor? Hol? Miért? Mit?
2020. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ahogy a kettes is leírta,nem akarok "Megmondó Kapitány" lenni, ezért nem mondok példát. A szóhasználat meg nem határol be kort. 2020-ban vagyunk teljesen természetes az ha valaki a "cringe" szócskát használja vagy másik nyelven is komunikál. (Gondolom még mindig ezzel van bajod^^'.) De semmi gond,a nyomozásosdi bejön. Köszi az ötletet!
2020. dec. 15. 20:22
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha itt valaki TROLL, az a kérdező.
2020. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jó hát van aki elbaszott valamit, van aki nem, de ha ennyire cringelsz akkormeg lehet próbálni sikeres politikai döntéseket hozni
2022. nov. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!