Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy petíció, ami az...

Van egy petíció, ami az interneten kering. Az a lényege, hogy ne kelljen érettségizniük a diákoknak. Ebből lesz valami?

Figyelt kérdés

Azt akarják, hogy a 12. második félévi jegyet számítsák be érettségi jegynek, vagy ha ezzel nem elégedett, akkor egy időpontban leérettségizhet, ha már nem lesz erős a járványhelyzet.


Én már régen érettségiztem ez engem nem érint, azért kérdezem, mert érdekel, hogy vajon ebből lesz e valami.



2020. dec. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is leérettségiztünk járványhelyzetben...nem hiszem, hogy lesz ilyen engedmény.
2020. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Ennél nagyobb hülyeséget még ember nem mondott... :D


Többet ér egy Lovassy-s, Eötvös-ös hármas bizonyítvány, mint egy színötös noname iskolából.

Most pedig főleg semmi értelme nincs, amikor online kapnak jegyeket.

2020. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt felejtik el az emberek, hogy érettségizni nem kötelező, illetve érettségi bármikor tehető.

Járványhelyzet alatt pedig az üres iskolában bőven megoldható a távolságtartástól kezdve minden.

Már az is hatalmas könnyítés volt a nyári érettségin, hogy nem tartották meg a szóbeliket (legalábbis a legtöbb tantárgyból). Ráadásul nemcsak érettségin nem volt szóbeli, hanem a különböző szakmák vizsgáin sem.

2020. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felrakok a netre egy petíciót, hogy többet ne kelljen senkinek se adót fizetnie. Szerinted lesz ebből valami?
2020. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!