Moodle próbavizsga?

Figyelt kérdés

Moodle felületen lesz több vizsgánk is, előtte 2 db próbatesztet is kitölthetünk, hogy lássuk a típusfeladatokat, és megtanuljuk kezelni a rendszert.


Én még semmit nem tanultam erre a tárgyra, csak január közepén lesz a vizsga, de a próbateszteket csak dec. 17-ig lehet kitölteni. Szeretném elindítani a próbavizsgát, hogy lássam a feladattípusokat, de kitölteni nem fogom tudni, mert még nem tanultam rá.


Szerintetek lehet bármi negatív következménye, ha a próbateszt egyes lesz? Mármint a jegybe nem számít bele, de nem lehet belőle baj, ha ez egyes, az "éles" vizsga meg 4-5-ös lesz?



2020. dec. 13. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmilyen következménye nem lesz. Se kedve, se ideje nincs egy oktatónak erre.

Az éles vizsgát se biztos át nézi, ha automata javít. Legfeljebb nagyon egyező pontszámok esetén.

2020. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Akkor mindenképpen rá fogok majd nézni, mielőtt lejár a határidő. Az utolsó napot lehet, hogy megvárom, addig meg tanulok, valamikor úgyis kell. :)
2020. dec. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!