Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudom leadni a vizsgát,ha...

Hogy tudom leadni a vizsgát,ha már nincs 24 óra addig?

Figyelt kérdés

Ma este került be a gyakorlati jegyem egy tárgyból,sikerült.

Viszont én korábban a biztnság kedvéért felvettem holnap délelőttre egy vizsgát,hogy karácsony előtt letudjam,mert egy nehéz tárgy.

A neptun már nem engedi leadni,hiszen holnap délelőtt lesz a vizsga.

Mit tudok tenni? Írtam a tanárnak és a TO-nak is,de mivel vasárnap este van,nyilván nem válaszol senki. Szerintetek valamit tudnak tenni?

Nem szeretnék levizsgázni belőle ,mivel sikerült és tényleg nagyon nehéz...az is lehet,hogy nem sikerüle újra.

Köszönöm.



2020. dec. 20. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az lesz, hogy a tanár nem veszi figyelembe, hogy felvetted a vizsgát. Neki is jobb, hogyha minél kevesebbet kell dolgoznia.

Úgy is el tudja intézni, hogy beírja, hogy ott voltál, és beírja azt a jegyet, amit egyébként kaptál.

A későbbiekre pedig jegyezd meg, hogy ilyen ügyben SOHA nem írunk a TO-nak. Csak akkor, hogyha már nagyon nem tudunk kihez fordulni. Mert így, hogy a TO is tud róla, lehet, hogy a tanár megüti a bokáját.

2020. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem értem,miért ütné meg a tanár a bokáját?
2020. dec. 20. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú, ha nem látod át...
2020. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért ütné meg a tanár a bokáját mert korábban felvettem egy vizsgát és elfelejtettem időben leadni?

Tényleg nem értem ,ne haragúdj :D

2020. dec. 20. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha beírja, hogy ott voltál, és mégsem, és beír egy jegyet a vizsgára, amin ott sem voltál, azért ütheti meg a bokáját.

Ennél jobban nem tudom én sem elmagyarázni (nem a 21:39es válaszoló voltam.:D).

2020. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Ém se értem
2020. dec. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, mit nem értetek ezen???

Arra próbál kilyukadni, hogy valószínűleg van egy tanulmányi és vizsgaszabályzat, amit sokszor megszegnek a tanárok, sok esetben pont a hallgató javára. De ha a TO tud róla, nem lépi meg, mert neki is lehet baja abból, ha kiderül.


Jelen esetben: a legtöbb suliban a hivatalos eljárás ilyenkor az "így jártál". Ha felvetted, akkor bemész, vagy fizetsz...

Ha bemész, és megírod, nem a legjobb eredmény számít, hanem a legfrissebb.


Ha a tanár jó fej, akkor beírja, hogy bent voltál, és beírja vizsgajegynek a korábbi jegyet. De ha tudja, hogy írtál a TO-nak is, akkor nem fogja megtenni, nehogy neki legyen baja.

2020. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
De hogy írná be ugyanarra a tantárgyra ugyanarra a félévre ugyanazt a jegyet??
2020. dec. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Simán, vizsgajegynek, mintha ott lett volna.
2020. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
De ugyanarra a tantárgyra már kapott jegyet.megvan a félév.Hogy lehet egy tantárgyra két jegyet beírni ráadásul igyanarra a félévre? Ha nem menne vizsgázni, akkor is meglenne a féléve abból a tárgyból.
2020. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!