Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen biosz-kémiás szakok...

Milyen biosz-kémiás szakok vannak egyetemen?

Figyelt kérdés

Gyógyszerészeten, orvosin kívül. A matek se megy rosszul, de emeltezni nem fogok.

Bioszból,kémiából emelt szinten érettségiznék.

Szeretnék kicsivel átlag feletti fizetést, hogy évi 1-2 utazás beleférjen, akár később gyerekekkel is és ne kelljen éhezni sem, stb.

Nem elherdálni szeretném a pénzt, tizenévesen is spórolok és keményen tanulok.



2020. dec. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhivatottság nem játszik?
2020. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Karácsonyra kémiás szettet kértem, telefontok, kísérletező szett, stb.

Nem a legjobb a fekultációs tanárunk, de ennek ellenére én még így is élvezem, órákon elkap a flow, a többiek pedig csak néznek, hogy mi bajom van.

Lehet, hogy a kiírás alapján nem ez jön le. Ugyanakkor szeretnék jó életkörülményeket biztosítani a leendő családomnak. Más lehet díszeket vesz vagy sminket, ékszert,cén utazni szeretnék.

Azért kértem ajánlást, hogy hátha valaki tud személyes tapasztalatot írni.

2020. dec. 25. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
😂😂😂😂 Jézusom
2020. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van állatorvosi egyetem, tudományegyetemeken van biológus, vegyész, geológus szak, tanárszakok: biológia-kémia, biológia-földrajz stb.
2020. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az átlagon felüli fizetés szinte minden szakkal elérhető, "csak" ahhoz átlagon felüli munkaerőnek is kell lenni. A fizetést az alapján szabják ki, hogy a munkakör milyen szintű szakképzettséget igényel illetve a tapasztalat. Na most az egyetem közel sem tanít meg mindent amit tudni kell a szakmában, sőt, jóval a minimum szakképzettség alatt van ezért is nem találnak sokan állást miután elvégzik az egyetemet. Szóval szükség lesz itt jó sok önképzésre és kitartásra ha ezt el akarod érni.
2020. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!