Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szakdolgozatot írok, akkor...

Ha szakdolgozatot írok, akkor a 40 oldal a képekkel együtt 40 oldal?

Figyelt kérdés
Tehát a szöveg része lényegében kevesebb, mert képekkel együtt legyen meg összesen az oldalszám?
2021. jan. 1. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Karakterszámot nem adtak meg?
2021. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Általában törzsszövegre vonatkozik az oldalszám, tehát képek nélkül kell 40 oldalnak lennie.
2021. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg a szabályzatban, mert általában karakter számot is meghatároznak 40 oldal az kb. 60-80000 karakter.
2021. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy a képeket mellékletbe kell tenni és az nem számít bele az oldalszámba.

A dolgozatba hivatkozol rá, ami majd a végén megtekinthető.

2021. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, nem számít bele.
2021. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs leírva a szakdolgozati útmutatóban? Ez mindenhol más. Pl.: nálunk be le lehetett rakni a szövegbe, és azzal együtt kellett a 40 oldal, viszont meg volt adva, hogy a szöveg max hány %-ában lehet kép. Most nem emlékszem a pontos arányra.
2021. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!