Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most tényleg kezdődik január...

Most tényleg kezdődik január 11.-én a középiskola?!?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Tényleg el fog újra kezdődni, hogy bejárunk? Jó ötletnek tartjátok?

(Szerintem sokkal jobb a digitális oktatás, tudom, hogy a véleményem elég megosztó lesz de egy nap van 8-9óránk és így aZ akkor “feleslegesebb“ tárgyakra pazarolt idő szabadon marad)

Érdekelne a véleményetek erről az “újrakezdésről”.



2021. jan. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Az elmúlt kevesebb, mint egy órában ketten is megkérdezték. Minek kell ezért egy új kérdést létrehozni...?!
2021. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Én nem bánom mivel nagyon lusták mostanában a fiatalok.
2021. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

2-es gondolom te sokat értél el azzal az életben, hogy nem vagy lusta...


A lustaság nem feltétlen rossz, legalább nem csinálnak meg minden felesleges dolgot

2021. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Menj csak iskolába, ne légy lusta!
2021. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Őszintén nem értem miért kell leszólni, csak a véleményeteket kértem...

A hozzászólások alapján nagyon nem most voltatok diákok. Elmondanám, hogy mikor az 5-ből 2 nap is 9 órám/fakultációm van (negyed 5-kor van vége) a többi napon pedig 7-8óra +az edzések és a magántanárok még azt mondom mellékesek is mert azokat én választom/vállalom. Nem kellemes 8.óra éneken bent ülni vagy felesleges rajzokon. Senki sem veszi észre mennyire túl vannak terhelve a LUSTA diákok.....

2021. jan. 1. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
6-os megmondom neked, hogy aki kibúvókat keres az sokkal boldogabb mint az, aki ha kell ha nem robotol
2021. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bánnám, ha kezdődne. Én szívesebben vagyok bent a suliban, legalább szünetben a többiekkel is tudok pár szót váltani, stb. Már nagyon unom, hogy egész nap itthon kéne ülnöm a gép előtt.
2021. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag amíg meg nem érkezik a teljes mennyiségű vakcina addig nem lehet lazítani a korlátozásokon és ezzel márciusig kell számolni előreláthatólag. Minderre azért van szükség, hogy egy harmadik hullámtól megkíméljük magunkat.


Ezt maga Orbán Viktor mondta.

2021. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Márciusig? Az hiányozna még...
2021. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#10 Hát ő fogalmazott így :D


De azt is mondta, hogy utána mi leszünk a világ leggyorsabban fejlődő gazdasága és, hogy Magyarországra rá se lehet majd ismerni akkora gazdasági fellendülésen fog keresztül esni a vakcina után.

2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!