Nem nevetséges?

Figyelt kérdés

[link]


Hihetetlen mit képzelnek magukról, azt hiszik csak ők léteznek és senki más. Mindenhol terjed a vírus, nemcsak náluk, mégse nyavajognak ennyire sehol mint a PDSZ-nél.

Fel kellene mostmár róni rájuk valami komolyabb szankciót mert ennek így soha nem lesz vége.



2021. jan. 5. 00:02
 1/4 PSPETI ***** válasza:
17%
Jól mondod, ez felháborító. Én OV helyében a járvány idejére felfüggesztettem volna a PDSZ-t, mert állandóan vészmadárkodnak, rémhíreket terjesztenek, és hergelik a pedagógusokat és a kölyköket is.
2021. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
fingreszelőszakkör
2021. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Ja, hihetetlen. Igaz, ők az egyetlen réteg, amelyik ki van téve a gyerekeknek, akiknek jelentős része sokszor egyáltalán nem követi az alapvető higénia szabályokat.

Olyan nevetséges, amikor pont a tanárok fele már 50 feletti, vagyis kifejezetten komoly következményei lehetnek a vírusnak és ezért megfelelő védekezést akarnak.


Most tényleg ilyen ostoba vagy, vagy neked fizetnek ezért?

2021. jan. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
A PDSZ alapvetően egy semmit nem érő szervezet szerintem, semmilyen normális követelést még nem olvastam tőlük, és nem is nagyon emlékszek rá, hogy valaha volt valami értelmes ötletük, de speciel nem értem a kiakadásodat. Ez az egy valóban jó ötlet és szerintem is egyértelműnek kellene lennie, hogy az egészségügyi és szociális dolgozók után ők kapják meg.
2021. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!