Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jövőhéten...

Mit gondoltok jövőhéten hétfőn azaz január 11-én kinyitnak a sulik? Szerintetek mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

50%

Vagy kinyit, vagy nem.

2021. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feb. 1en kezdodne a suli. Pont ma kerdeztuk a rektort hogy szerinte normalisan fog e kezdodni az oktatas. Azt mondta hogy szerinte onlinenal folytatjuk ugy ahogy abba hagytuk. Nemtudom mibol gondolja, mert nem emlekszem mit mondott, talan valami gyulesuk volt es ott volt szo errol. Persze ez egyetem nem kozepsuli de gondolom ugyanaz a szabaly vonatkozik mindkettore.
2021. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vonatkozik ugyanaz mindkettőre. SZTE PTI-n már 1 éve online vagyunk. Még akkor is online voltunk amikor a többi karnak megtartották jelentlétiben.


Kiszámíthatatlan hogy mi lesz, szerintem tolnak még 1 hónapot a középiskolák nyitásával aztán mindenki döntse el hogy ez neki jó-e vagy sem :D

2021. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 everlight ***** válasza:
Kizárt,a sok gyáva hipohonder felháborodna
2021. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a végzősöket az érettségi miatt visszaterelik napi 2-3 órára, hogy az érettségi tantárgyakkal foglalkozni tudjanak normális körülmények között is.


A többiek maradnak online.


Ez most sajnos nem csak februárig fog tartani ezért kell egy köztes megoldás is, hogy szerencsétlenek legalább le tudjanak eredményesen érettségizni...

2021. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!