Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem védőnő...

Miskolci Egyetem védőnő szakirány levelezőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha van itt valaki, aki a fentiekben említett egyetemen,szakon tanul, az kérem írjon! :)

Mennyire nehéz?

Hány vizsgád volt az első félévben és második félévben külön-külön?

Olyan szinten várják el az anatot+bioszt, mint az orvostan hallgatóktól?

Mesélj kérlek picit róla! :)

Megfogott ez a szak, borsodi vagyok de mindenképp szeretnék felköltözni Bp-re, személyes okok miatt is meg dolgozni is szeretnék, ezért csak a levelező jöhet szóba itt.

(Sotét kerülném)

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 5. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda járok, viszont most fogok jelentkezni védőnő szakra, másik egyetemre. Tehát tapasztalatom nincs, viszont ezen az oldalon lent, megtalálod a mintatantervet (2017-től érvényes elvileg), levelezőt és nappalit egyaránt:

[link]


Ebből láthatod, hogy hány vizsga van egy félévben. A számonkérés módja oszlopban a "K" betű azt jelenti, hogy kollokvium ugye, vagyis vizsga a félév végén, a "GY" pedig gyakorlati jegyet jelent, abból nem kell vizsgázni, csak év közben teljesíteni.

2021. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!