Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2021 pszichológia szakra...

2021 pszichológia szakra jelentkező sorstàrsaimtól kèrdeznèk! Mit gondoltok, hogyan èrzitek a jelenlegi helyzet mennyire fogja befolyàsolni az èrettsègi eredmènyeteket ès a bejutàst? Kìvàncsi leszek a ponthatárok alakulàsàra..

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Kérdezd meg azokat, akik tavaly tavasszal végig online tanultak,

majd személyesen érettségiztek, aztán felvették őket.

2021. jan. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem ezt a hisztit. A pontokat ti hatarozzatok meg, ha mindenki ugyanúgy érettségizik, ugyanugy fog valtozni a ponthatar. Másrészt egyetemeken is onalloan kell tanulni, 0 segitseggel. Ha ezt 1 ev mulva tudod abszolvalni, akkor most is fogod. Nincs se haboru, se armageddon. Mindenkinek van nehezsege a virus miatt, alkalmazkodni kell.
2021. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A ponthatárokat az érettségizők teljesítménye határozza meg. Na mármost csak az a kérdés, hogy a felvételizők többségére milyen hatással volt ez az online oktatás. Ha nem jött a nekik jól, akkor akármilyen durván hangzik, én úgy érzem hogy nekem ez egy pozitív dolog, mert nekem meg jól jött. Mármint én sem örülök neki hogy onlineban vagyunk, inkább lennék személyesen jelen, de ez van, én így is tudok tanulni, készülni az érettségire. Annak örülök hogy az "alapok" már megvannak, évvégi jegyek, nyelvvizsgák, szóval már csak egy erős érettségit kell tennem, és lehetne ilyen 458-460 pontom.(nagyon remélem)
2021. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó vàlaszoló! Köszönöm a korrekt vàlaszodat, sok sikert kìvànok az èrettsègihez!
2021. jan. 10. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok sikert kívánok Neked az érettségihez meg a felvételihez:D
2021. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az teny, hogy nekunk, az oda jelentkezoknek a teljesitmenye hatarozza meg a ponthatart, de szerintem nem fog drasztikusan csokkeni, sot. A pszicho mindig a legmagasabb ponthatarok egyikevel rendelkezett, ergo akik ide keszulnek, nem hiszem, hogy lazitottak az online oktatas alatt. Nem latok bele, de velemenyem szerint ez a reteg inkabb kihasznalta a tobb szabadidot, az otthon toltott ido adta lehetosegeket es keszul tisztesseggel, orulve, hogy a toltelek targyakkal nem kell foglalkozni, nem viszik feleslegesen az idot. Akik ide jelentkeznek, velemenyem szerint tisztaban vannak azzal, hogy mem eleg atmenni, megcsinalni az erettsegit, mert a ponthatar brutal, foleg egy ELTE-t illetoen, es minden egyes szazalek szamit. Arrol nem is beszelve, hogy a kozel 3 felev online oktatasban toltott ido Eredmenyezi a jobb jegyeket, legalabbis ahogy en latom, egyszerubb a puskazas, bele-bele tekintes a jegyzetekbe egy doga soran, a jegyek inkabb javulnak az online oktatasban (nyilvan ez nem relevans eredmeny a tudast illetoen), ergo az azzal vitt pontszamok is nonek. Biztos lesznek szakok, ahol a ponthatar csokken (mint tavaly), de a pszicho nem hiszem. (Ahogy tavaly sem csokkent kulonosebben, sot, a pestiek nottek).

Az mar mas kerdes, hogy a tanar nelkul, onalloan tanulva nem biztos, hogy mindneki kepes egy rendszerszemleletu, komplex tudas elsajitasara, ez talan okozhat nehezsegeke majd az erettsegin. Szaz szonak is egy a vege, en Az elmult evekhez hasonlo ponthatarra szamitok, parazok is rendesen.

2021. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Uh tabletrol irtam, elnezest a helyesirasi hibakert, az ekezetek hianyaert.😅
2021. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!