Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szeptemberi tanulmányi...

A szeptemberi tanulmányi ösztöndíjat februárban utalják egyetemen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A szeptemberit szeptember hónap második felében utalniuk kell.

Minden hónapban.

2021. jan. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


"Kifizetési időpont alatt azt a napot kell érteni, amelyiken az Egyetem a Magyar Államkincstárnál kezdeményezi a juttatások kifizetését.



A hatályos jogszabályoknak megfelelően a 2020. szeptember 21-i, 2021. február 22-i illetve 2021. augusztus 9-i időpontban csak azon hallgatók ösztöndíjai fizethetők ki, akik hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek, és a regisztrációs hét végéig aktív félévre bejelentkeztek. Azon doktoranduszok esetében, akiknél a szükséges adminisztráció a regisztrációs hét lezárását követően történik meg, a szeptemberi, a februári illetve augusztusi ösztöndíj az októberi, márciusi illetve szeptemberi időpontban fizethető ki."

2021. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem utaltak szeptemberben csak októbertől. Ezért kérdezem, hogy akkor februárban megkapom-e?
2021. jan. 11. 03:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeptemberben van az adminisztráció miatt nem kapsz ösztöndíjat. Ugye abban a hónapban kell beadnod a pályázatot és azt ki kell javítani, el kell bírálni. Októberben van az első amikor megkapod, de ekkor két havit kell utalniuk. (Persze ez pl. Szociális ösztöndíjra vonatkozik, mert vannak olyan ösztöndíjak, amelyeket pédául csak kéthavonta kapsz meg)
2021. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az szte-n nem kaptunk kéthavit novemberben ergo a novemberit én még nem kaptam meg.
2021. jan. 11. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A kéthavi az speciális esetekben van és azt általában nem is az egyetem utalja (az én esetemben például Antenna Hungária). A tanulmányi és a szoctám is havonta jön kivéve szeptembert. Ha nem ment, akkor menj a TO-ra és kérdezd meg. Nem az SZTE-re járok így nem tudom sajnos neked megmondani Facebookon is tuti, hogy meg tudod kérdezni szaktársaidtól
2021. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!