Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett McDonald's...

Vazulnéni kérdése:

Egyetem mellett McDonald's diákmunka?

Figyelt kérdés

Szeretném az online oktatás által felszabadult plusz időmet valami hasznossal tölteni, és elkezdeni valami munkát.

Mivel vidéki, nem túl nagy városban lakom, elég korlátozottak a lehetőségeim, ezek közül a McDonald's volt a legszimpatikusabb, a hirdetés szerint ezt tudnám a legjobban összehangolni a tanulmányaimmal.


Nagyon fontos szempont a rugalmas munkaidő, hiszen az egyetem és a tanulás az első.


Akiknek van ilyesfajta tapasztalata, mennyire kivitelezhető együtt egy jó egyetemi átlag és a mekis diákmunka?



2021. jan. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz egy kis pénzt gyűjteni valamire akkor oké, de a Mekis munkától nem leszel előrébb. Mondjuk ez attól is függ mit tanulsz.
2021. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológiát tanulok, egyáltalán nem kötődik a tanulmányaimhoz és nem is a karrierépítés a célom. Csak a kereset motivál.
2021. jan. 11. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azzal jobban járnál, a pénz miatt is, ha magánórákat adnál. A maradék időben, amit a mekiben töltenél, fordíthatod saját magad fejlesztésére, hobbira, barátnőre stb. A meki és a hasonló munkák nagyon alja szinten vannak, a sz*rt is kihajtják belőled nevetséges összegért. El fog menni a kedved mindentől, büdös olajszagúak lesznek a ruháid, hajad stb. A meki és társai tényleg csak a legvégső opció legyen.
2021. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

habár budapesti, de amennyire én tapasztaltam és hallottam más ismerősöktől is, azért nem olyan rugalmas...

persze szép és jó ahogy meghirdetik de aztán gyere be ekkor meg akkor is, meg még ezen a napon is különben ki vagy rúgva (nem véletlen hogy szinte folyamatosan kellenek az emberek)

nézd meg hogy dolgozik e ismerősöd abban a konkrét mekiben, tőle próbálj infókat szerezni hogy ténylegesen milyen a beosztás.

meg azért inkább keress valami A és B opciót. A meki inkább hátrébb legyen ha semmi más nincsen.

2021. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!