Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet most szalagavatót...

KomradeKat kérdése:

Lehet most szalagavatót tartani? (2021 Jan)

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy nem lehet, de ma kaptunk hírt, hogy 22-én lesz. Csak szalagtűzéssel, tánc, műsor nélkül. (kb. 35 fő)

Nem úgy volt, hogy semmilyen rendezvényt sem lehet tartani? A Magyar Közlöny 242. kiadásában néztem, (ami még novemberben lépett életbe), és ott nem említik az iskolai rendezvényeket.

Vagy van erre valami speciális engedély amit az iskola kaphat?


(én is láttam az ehhez hasonló kérdést, ott nem látok valid választ, összevesztek a kérdezővel)



2021. jan. 12. 14:32
 1/1 PSPETI ***** válasza:
20%

OFF: Balázskával lehetetlen nem összeveszni.

ON: Nem, nem lehet 10 fő feletti rendezvényt tartani, a szalagavató sem kivétel ez alól. Azért az iskolát ne nagyon jelentsd fel, mert akkor nem lesz rózsás a következő 5-6 hónapod.

2021. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!